hore

Profil firmy

Naša spoločnosť Abovia Holz s.r.o. vznikla v roku 2009. Činnosť firmy sa zameriava na zateplenie rodinných domov a bytových domov. Naša spoločnosť pracuje len s certifikovanými a časom overenými materiálmi ako sú CAPAROL a WEBER-TERRANOVA SAINT–GOBAN.

Firma Abovia Holz s.r.o. dáva dôraz hlavne na kvalitu, garantuje najvyššiu možnú kvalitu na trhu a pri tom sa snažiť pozerať aj na Vaše peňaženky. Vyberáme a stále sa snažíme rozvíjať a inovovať nové technologické postupy s využitím modernejších a kvalitnejších druhov materiálov, ktoré na našom trhu sú zatiaľ veľmi málo využívané.

Pre nás je na prvom mieste spokojnosť zákazníka. Prísľubom spokojnosti zákazníka je garancia záručnej doby.

Garantujeme záručnú dobu minimálne 10 rokov.

Nami ponúkané zatepľovacie systémy garantujú:


Na akom princípe fotokatalytický efekt pracuje?Funguje ako čistička vzduchu. Mechanizmus využíva princíp fotokatalytických reakcií. Aktívnou látkou farby je špeciálny fotokatalytický oxid titaničitý, na ktorom rozklad škodlivých látok prebieha. Organické látky sa v styku s týmto fotokatalyzátor redukujú a rozložia až na vodu a oxid uhličitý. Jedinou podmienkou funkčnosti farby je prítomnosť denného svetla.
Chyby nezatepleného obytného domu bloku

Ukážka:

Fľakatá stena s machom, odlúpnutá farba, vznik pliesní vo vnútri, smog a nečistoty, baktérie prenikajú do bloku, preniká hluk, výsoké účty za energie, zateká dovnútra, zastaralý typ budovy.

Zateplený obytný dom

Po 6 rokoch:

  • krásny blok
  • bez zatekania a iných problémov
  • nižšie mesačné náklady na energie
  • menší dopad na ekológiu lesov